קטלוג

כוסות PLA וקשים

כוסות השתיה הקרה שלנו עשויות מעמילן תירס מעובד PLA אשר נותן תחליף איכותי ואקולוגי לפלסטיק המוכר שעשוי מנפט. הכוסות השלנו הן כוסות קשיחות, איכותיות ובעלות תקן התכלות האמריקאי המחמיר ה- BPI, ותקן אירופאי TUV – OK COMPOST  INDUSTRIAL , ובעלות תקן 5113 של מכון התקנים הישראלי.

הקשים שלנו עשויים עמילן תירס מעובד PLA, חומר זה נותן לנו מוצר מעולה, טבעי ואקולוגי.
בניגוד לקשי הנייר, הקשים שלנו אינם מתפוררים בפה, ניתן לשתות בהם אלכוהול (מעל גיל 18 🙂 ) מבלי שיתפרקו ולהינות מתחליף  ומעולה לקש העשוי פלסטיק שמקורו בנפט.
חברת חד קולוגי בע”מ משווקת קשים העומדים בתקנים של ה-FDA , מכון התקנים הישראלי (תקן 5113) ובעל תקן התכלות אירופאי מחמיר ה- 13432 DIN EN.

כוסות שתייה חמה מתכלות

כוסות שתיה חמה עשויות נייר-קרטון ומרבים לחשוב שהן רק נייר, אך על מנת שהכוס תצליח להכיל נוזלים קיימת שכבה פנימית של פלסטיק.
בכוסות שלנו השכבה הפנימית היא PLA ובכך אנחנו מקבלים כוס שמחליפה את הפלסטיק שמקורו בנפט
***ניתן להזמין כוסות מתכלות במיתוג אישי של העסק שלכם**

הכוסות שלנו בעלות תקן התכלות האירופאי המחמיר ה- 13432DIN EN, עברו את מבחני ה-SGS ובעלות תקן 5113 של מכון התקנים הישראלי.

מוצרים לרשתות שיווק

ניתן למצוא את המוצרים שלנו בסניפי רשת ניצת הדובדבן

 יש לכם חנות ותרצו לשווק את המוצרים שלנו? דברו איתנו 

סכום מתכלה

הסכו”ם שלנו עשוי עמילן תירס מעובד (CPLA) אשר נותן לנו מוצר מחומרי גלם שמצויים במקורות מתחדשים ובכך מחליפים את הפלסטיק שמקורו בנפט.

חומרי הגלם הטבעיים בעצם מטיבים עם איכות הסכו”ם, הוא חזק ויציב יותר מסכו”ם הפלסטיק הקשיח שהכרנו עד כה. בנוסף, מראה הסכום הוא נקי ואלגנטי המאפשר להשתמש בו באירועים ושולחנות חגיגיים מבלי להרגיש שזהו מוצר חד פעמי.

חברת חד קולוגי בע”מ משווקת סכו”ם מתכלה אשר עומד בתקנים של FDA, מכון התקנים הישראלי והתקן האירופאי DIN EN 13432

צלחות וקריות

הצלחות שלנו עשויות מקנה סוכר, שבבי במבוק ונייר. שילוב זה נותן לנו מוצר טבעי ואקולוגי אשר מתכלה ב100%. חומרי הגלם הטבעיים בעצם מטיבים עם איכות הצלחות, הן חזקות ויציבות יותר מצלחות הפלסטיק האיכותיות שהכרנו עד כה. בנוסף, מראה הצלחות הוא נקי ואלגנטי המאפשר להשתמש בהן באירועים ושולחנות חגיגיים מבלי להרגיש שזהו מוצר חד פעמי.
חברת חד קולוגי בע”מ משווקת צלחות מתכלות אשר עומדות בתקנים של ה-FDA , מכון התקנים הישראלי תקן 5113 ובעלות תקן  OK COMPOST HOME ו-TUV.

קעריות ומיכלי מזון מתכלים

שקיות מתכלות

השקיות שלנו עשויות חומרים טבעיים בלבד. חומרי הגלם העיקרי הוא עמילן תירס מעובד PLA בתוספת של פולימרים המצויים במאובנים טבעיים PBAT.
השקיות שלנו מתכלות ללא פליטת רעלים בניגוד לשקיות אחרות המתפרקות אך בעלות נזק סביבתי עצום.
איכות השקיות שלנו גבוהה מאוד והן עברו מבחני עמידות לנשיאה של יותר מ10 ק”ג.
השקיות שלנו מעולות לשימוש בקומפוסט ומקלות את תהליך איסוף השאריות בבית להשלכה נוחה למיכל הקומפוסט.
חד קולוגי בע”מ משווקת שקיות בעלות תקן של ה-FDA מכון התקנים הישראלי ובעלות תקן התכלות מחמיר DIN EN13432 & ASTM D 6400 ובשנים האחרונות קיבלו את האישור של TUV – OK COMPOST HOME.